LED Světelné pásky

Leták pásky  1.62MB

Světelné pásky s Led diodami - flexibilní, efektní, praktické

High power led

High power led

  • Led pásky jsou nejpraktičtější aplikací led diod. Jejich předností je flexibilita, díky které můžeme umístit světelný zdroj kdekoli je potřeba. K dispozici jsou i ve voděodolném provedení zalité průsvitným silikonem. Pro většinu aplikací se používají hliníkové lišty které zajistí pásku dodatečnou odolnost a estetičnost.

  • Led světelné pásky jsou k dostání v mnoha variantách závislých na počtu a typu Led diod. Nejslabší s příkonem 2,4 Watt / metr se používají k dekorativním účelům a estetickým světelným efektům, nejvýkonější s příkonem 14,4 Watt / metr dokáží osvětlit pracovní plochy, kuchyňské linky a stroje intenzitou srovnatelnou s přisazeným zářivkovým svítidlem.

  • Sortiment pokrývá potřeby domácností, veřejných a obchodních interiérů i dekorativní osvětlení fasád a venkovní osvětlení. K dispozici jsou studené i teplé bílé, jednobarevné i RGB vícebarevné provedení.

  • Nabízíme konzultaci a zaměření, doporučení vhodného typu s ohledem na účel použití, kompletaci požadovaných délek a druhů pásků, zdrojů, řídících jednotek a hliníkových lišt, montáž a zprovoznění. V případě že je součástí návrhu požadovaná osvětlenost ploch s ohledem na jejich využití provedeme měření dosahované intenzity osvětlenosti ploch luxmetrem.

  • S realizací osvětlení Led diodami na přání zákazníka máme zkušenosti, realizovali jsme  klasické kuchyně, koupelny, skříňky, ale i atypická řešení založená na využití specifických předností Led technologie pro konkrétní aplikaci, například zakázkové osvětlení strojů. 

  • Pro osvětlení strojů se Led hodí zejména pro jejich odolnost vibracím, voděodolnost, možnost regulace ztlumováním, ale zejména tím že neblikají na síťové frekvenci a nevytváří nežádoucí stroboskopický efekt u točivých strojů jako zářivky.
  • Vícebarevné světelné Led pásky RGB obsahují v každém světelném bodu tři základní barvy: červenou, zelenou a modrou. Rozsvěcením a ztlumováním jednotlivých barev je možno zvolit světlo požadované barvy a intenzity ( 16 barev,  4 stupně intenzity ). Dále je možné zvolit režim pomalého nebo rychlého prolínání barev nebo postupné střídání barev. Ovládání je dálkovým ovladačem, nebo vestavěným nástěným ovladačem do vypínačové krabice.

tablo.jpg
koupelna pasky.jpg
pasek police.jpg
pasek krov.jpg
pasek lis3.jpg
pasek lis 2.jpg
pasek stroj2.jpg
pasek stroj1.jpg
Pod tímto textem se ve spodní části stránky zobrazují reklamní banery, nejsou součástí naší prezentace.
snimkytermokamerou.717.cz ...Uvidíte úspory v lepším světle...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one