Rubriky

Termovize staveb
Snímkování stavby v topné sezóně umožní vyhodnotit prostup tepla jednotlivými prvky fasády. Rozpoznáním míst největšího prostupu tepla lze zvolit možnosti nejefektivnějšího zateplení. U zateplených staveb je vhodné provést kontrolu provedení těchto opatření a jejich skutečný efekt.
Termokamerou je možné snadno rozpoznat tepelné mosty a kvalitu provedení konstrukčních detailů.
V interiéru se mohou termokamerou snímat detaily otopné soustavy, povrchové teploty topných těles, podlahová vytápění.
Termovize ve stavebnictví představuje ideální řešení jak optimalizovat návrh a kontrolovat provedení tepelné izolace. Tím se dosáhne efektivity a návratnosti prostředků vložených do úspor energie. V oblasti měření povrchových teplot prvků otopné soustavy je snímek termokamerou nejrychlejší a nejlépe vypovídající.
+420 123 456 789
IR_0092.jpg
Termovize solárních systémů
Ve fotovoltaické elektrárně snímek termokamerou odhalí nefunkční články fotovoltaického panelu, které z důvodu poruchy nevyrábí ale spotřebovávají elektřinu a snižují tím energetický výnos panelu.
Na instalacích fototermických kolektorů je možné kontrolovat pracovní teploty jednotlivých trubic a tím posoudit stav kolektoru jako celku.
Kontrola solárních systémů termokamerou a odstranění skrytých závad k jejich stoprocentní funkčnosti je předpokladem návratnosti vložených investic.
Technická termovize
Součásti strojů jako motory, převodovky, ložiska, spojky, brzdy, transformátory, rozvaděče, pojistky je možné diagnostikovat ze snímku termokamerou podle jejich povrchové teploty. Případné zvýšené zahřívání je jasně patrné. Ze snímku termokamerou lze odečíst absolutní hodnotu teploty jednotlivých bodů snímku.
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien,
Fusce wisi. Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Donec vitae arcu. Praesent vitae arcu tempor neque
Leták pásky  1.62MB
  • Led pásky jsou nejpraktičtější aplikací led diod. Jejich předností je flexibilita, díky které můžeme umístit světelný zdroj kdekoli je potřeba. K dispozici jsou i ve voděodolném provedení zalité průsvitným silikonem. Pro většinu aplikací se používají hliníkové lišty které zajistí pásku dodatečnou odolnost a estetičnost.

  • Led světelné pásky jsou k dostání v mnoha variantách závislých na počtu a typu Led diod. Nejslabší s příkonem 2,4 Watt / metr se používají k dekorativním účelům a estetickým světelným efektům, nejvýkonější s příkonem 14,4 Watt / metr dokáží osvětlit pracovní plochy, kuchyňské linky a stroje intenzitou srovnatelnou s přisazeným zářivkovým svítidlem.

  • Sortiment pokrývá potřeby domácností, veřejných a obchodních interiérů i dekorativní osvětlení fasád a venkovní osvětlení. K dispozici jsou studené i teplé bílé, jednobarevné i RGB vícebarevné provedení.

  • Nabízíme konzultaci a zaměření, doporučení vhodného typu s ohledem na účel použití, kompletaci požadovaných délek a druhů pásků, zdrojů, řídících jednotek a hliníkových lišt, montáž a zprovoznění. V případě že je součástí návrhu požadovaná osvětlenost ploch s ohledem na jejich využití provedeme měření dosahované intenzity osvětlenosti ploch luxmetrem.

  • S realizací osvětlení Led diodami na přání zákazníka máme zkušenosti, realizovali jsme  klasické kuchyně, koupelny, skříňky, ale i atypická řešení založená na využití specifických předností Led technologie pro konkrétní aplikaci, například zakázkové osvětlení strojů. 

  • Pro osvětlení strojů se Led hodí zejména pro jejich odolnost vibracím, voděodolnost, možnost regulace ztlumováním, ale zejména tím že neblikají na síťové frekvenci a nevytváří nežádoucí stroboskopický efekt u točivých strojů jako zářivky.
  • Vícebarevné světelné Led pásky RGB obsahují v každém světelném bodu tři základní barvy: červenou, zelenou a modrou. Rozsvěcením a ztlumováním jednotlivých barev je možno zvolit světlo požadované barvy a intenzity ( 16 barev,  4 stupně intenzity ). Dále je možné zvolit režim pomalého nebo rychlého prolínání barev nebo postupné střídání barev. Ovládání je dálkovým ovladačem, nebo vestavěným nástěným ovladačem do vypínačové krabice.

snimkytermokamerou.717.cz ...Uvidíte úspory v lepším světle...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one